• Palác vína
  • Palác vína_4
  • Palác vína_5
  • Palác vína_3
  • Palác vína_2

Aktuality

Když nemůžete Vy za námi, přijedeme my za Vámi

dárková_koš_LOCASTE

Pomalu si zvykáme na zcela nové způsoby fungování v osobním i pracovním režimu. Vždy se s Vámi, našimi milými přáteli a fanoušky našich vín a delikates, rád potkávám na různých tématických degustacích. Naše degustace na kterých jsme si vždy skvěle povídali o nových událostech ze světa vinařů a představili Vám nová vína musíme bohužel na nějaký čas odložit. A nebo také nemusíme. Připravuji pro vás on line degustace, které si můžete užít v klidu u vás doma. Jak to funguje a jak se k takové degustaci můžete přihlásit již brzy zveřejníme na naší stránce.

Prozatím se nažíme Vám tento výpadek alespoň trochu vynahradit a tak jsme připraveni s našimi děvčaty, Dianou a Petrou Vám naše vína dovézt až ke dveřím vašich domovů a kanceláří. Připravíme Vám na základě vašeho výběru degustační balíčky a nyní i za razantně snížené ceny vybraných vín. Seznam vybraných vín za akční ceny vám obratem zašleme na vyžádání. S výběrem vín Vám rád osobně poradím. Ke každé objednávce Vám ještě přidáme luxusní čokoládu z dílny našeho prtnera Pražské čokoládovny Steiner & Kovarik.

Objednávat můžete na tel. 602 130 680, nebo na libor@locaste.cz. Vše Vám pak zavezeme dle telefonické dohody na Vámi určenou adresu. Rozvoz vín po Praze a okolí je zcela zdarma. Do ostatních lokalit zasíláme kurýrní službou dle platného ceníku. Platbu můžete provést i bezhotovostně převodem na účet.

Přeji vám klidné dny a připijme si společně na zdraví.

Libor Černoch

Přihlášení