• Palác vína
 • Palác vína_4
 • Palác vína_5
 • Palác vína_3
 • Palác vína_2

PALÁC VÍNA LOCASTE

Vína s vášní a rodinnou tradicí

Akční nabídky

1 položka

Barthe

NOVÁ OCENĚNÍ PRO NAŠE VÍNA A SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA

Vážení přátelé a milovníci vína,

neustále se přesvědčujeme, že vína našich partnerů z jižní Francie, která Vám již více jak tři roky dovážíme na český trh, byla a jsou skvělou volbou. Nová ocenění získala další vína rodinného vinařství Domaine de la Barthe a také vína vinařství Les Vignerons de la Vicomté. Cuvée Metamorphose 2012 bylo oceněno zlatou medaili na Concours des Grands Vins du Languedoc Roussillon, Cabarel rouge 2013 získalo stříbrnou medaili Sakura Awards v Japonsku. Tato ocenění navazují na jiná úspěšná vína z těchto vinařství a dokazují, že kvalitní a odborníky velmi vysoko ohodnocené víno nemusí byt vůbec drahé.
Navíc jsme pro Vás připravili akční nabídku s 30% slevou, složenou z těchto výjimečných vín. Akce bude trvat jen 10 dní, tak neváhejte a poodhalte i Vy výjimečné kvality a potenciál těchto vybraných vín z oblasti Languedoc Roussillon.

cabarel

Kolekce šesti vín obsahuje:

Cabarel Blanc 2013 Vignerons de la Vicomté
Cabarel Rouge 2013 Vignerons de la Vicomté
Rosé 2013 Domaine de la Barthe
Cabernet Sauvignon 2012 Domaine de la Barthe
Metamorphose 2012 Domaine de la Barthe
Symphonie des cing Sens 2012 Domaine de la Barthe

původní cena: 1510,- Kč včetně DPH

akční cena: 1.075,- Kč včetně DPH

Sleva 30% paltí i na všechna ostatní vína Domaine de la Barthe (Syrah, Merlot, Cabernet Sauvignon, Allegresse, Muscat sec) a Les Vignerons de la Vicomté (Sauvignon blanc Fontcharmes, Cabernet Sauvignon Fontcharmes) při nákupu nad 5.000,- Kč. Celou nabídku najdete na www.palacvina.cz. Rádi Vám Také poradíme při výběru vín podle vašich preferencí.

Zobrazit:
 • Kolekce oceněných vín

  Kolekce šesti vín obsahuje:Cabarel Blanc 2013Cabarel Rouge 2013Rosé...

  AKCE

  • 1510 Kč s DPH
   ks

Přihlášení