• Palác vína
  • Palác vína_4
  • Palác vína_5
  • Palác vína_3
  • Palác vína_2

Bílá vína - Chile

3 Položky

Anakena
Myšlenka založit vinařství Anakena v Alto Cachapoal na úpatí pohoří And vznikla v roce 1990, kdy se dali dohromady dva kamarádi z dětství Felipe Ibáñez a Jorge Gutiérrez. Přesvědčeni o tom, že vysoká kvalita je synonymem s vyznamenáním, navštívili mnoho renomovaných světových vinařských oblastí, aby se seznámili s nejnovějšími vinařskými a enologickými postupy, které pak s úspěchem aplikovali doma spolu s nejmodernější technologií při výrobě vysoce kvalitních vín. V roce 1999 zasadili první vinici v Alto Cachapoal a postavili moderní vinařství. Dnes má vinařství Anakena 145 ha v Alto Cachapoal, 125 ha v Leyda, 43 ha v Peumo v údolí Cachapoal nejblíže k pobřeží a 44 hektarů osázených v údolí Colchagua . Anakena vyváží vína do více jak 50 zemí světě a jsou každoročně uznávány nejnáročnějšími mezinárodními kritiky vín.
Filosofií vinařství je návrat k tradicím, maximální péče je věnována vinicím v čemž vidí základní hodnotu. Poctivá práce je vedena úsilím o dosažení dokonalosti a dosažení nejvyšší možné kvality. Jedinečný styl v tvorbě kvalitních vín umožňuje nabízet speciální, výrazná vína, která uspokojí i ty nejnáročnější spotřebitele.
Anakena se aktivně zavázala k péči o životní prostředí a podpoře integrovaného zemědělství, které zajišťuje dokonalou rovnováhu ve vinicích a zaručuje, že vína jsou vyráběna ekologickým způsobem a zodpovědně. Tento přístup ve vinicích v kombinaci praktikovámím ekologicky šetrných dodávek představuje jeden z hlavních pilířů vinařství Anakena. V září 2003 Anakena podepsala dohodu Clean Production ( CPA ) a zavázala se, že přijme všechna opatření nezbytná k zajištění ochrany životního prostředí.
Vína jsou prezentována v několika kvalitativních řadách.

Zobrazit:

Přihlášení