Pro firemní zákazníky

Víno a dárková balení s firemním brandem

Toužíte-li Vaše dobré obchodní partnery či zaměstnance obdarovat něčím, co jim udělá opravdu radost, rádi připravíme dárkové sety či koše na míru Vašim požadavkům. Špičková vína, vinné produkty, delikatesy, ale i vinařské pomůcky či vinné sklo mohou být i skvělým a nápaditým dárkem vhodným pro firemní zákazníky.  Při přípravě těchto dárkových produktů, balíčků a kazet vždy klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi. Jedině tak lze docílit toho, aby jeho dárky byly originální, netradiční a osobní. 

Kromě skvělého vína můžete vybírat z několika variant luxusní čokolády, včetně nejnovějšího druhu - růžové / ruby čokolády. Dále pak z ochucených dražé jako jsou mandle nebo rozinky v čokoládě, nugátu či různých druhů čokoládových pralinek. Mimo sladké delikatesy můžete vybírat z nabídky francouzkých klobásek a paštik. Na své si přijdou i milovníci výběrové kávy a čajů.

Vína, delikatesy a ostatní doplňky Vám zabalíme do originálních dárkových krabic. Krabičky lze doplnit logem vaší firmy, komplimentkou, visačkou, samolepící pečetí ap. Možností provedení je mnoho, rádi Vám navrhneme nejvhodnější řešení.

V galerii níže si můžete prohlédnout ukázky některých již realizovaných zakázek.

Branding

Aby takové dárky byly skutečně originální, navrhneme pro Vás osobitý branding s logem, individální stylovou grafikou či dalším textem a zajistíme jeho výrobu. Standardní balení doplníme o logo společnosti a o přání pro obdarovaného. Jsme ale připraveni i na náročnější zákazníky a zajistíme přebal zcela dle vašich představ. 

Mezi nejpopulárnější varianty patří vlastní vinné etikety, kartonové obaly (taštičky, krabičky, wrap-upy - papírové rukávy, krabičky ze dřeva nebo překližky, plechové dózy, které mohou být vkusně doplněné bambusovým víkem. Obaly je možné potisknout, doplnit samolepkou či visačkou nebo gravírováním.

Dárkové certifikáty

Můžete využít i dárkových certifikátů s vlastní grafikou, které vám připravíme dle vašich požadavků. Obdarovaný si tak bude moci vybrat přesně takové víno či delikatesy, které mu nejvíce sedí podle jeho chti a nejlépe si tak Váš dárek vychutná.

Firemní degustace

Připravíme pro Vás firemní degustací které mohou být různě tématicky zaměřeny a které mohou probíhat ve Vámi zvolených prostorách, v sídle firmy, netradičních místech nebo u některých našich partnerů z řad restaurací a hotelů.

Firemní poznávací výlety za vínem

S našimi klienty vyrážíme i za našimi partnery, vinaři na Moravu, Itálie, Francie a nebo třeba do krásné oblast Mosel v Německu. Rádi pro vaši firmu a její partnery takový výlet za vínem a poznáním připravíme a společně s vinaři provedeme vinicemi, vinařstvími a budete mít možnost ochutnat jejich vína přímo v místě jejich zrodu.

Máte dotaz nebo zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás a my Vám navrhneme několik variant řešení na základě vašich požadavků. Při vetších, nebo opakovaných poptávkách Vám poskytneme výrazné slavy na víno i ostatní sortiment z naší nabídky. 

 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení