Pro firemní zákazníky

Toužíte-li Vaše dobré obchodní partnery či zaměstnance obdarovat něčím, co jim udělá opravdu radost, rádi připravíme dárkové sety či koše na míru Vašim požadavkům. Špičková vína, vinné produkty, delikatesy, ale i vinařské pomůcky či vinné sklo mohou být i skvělým a nápaditým dárkem vhodným pro firemní zákazníky.  Při přípravě těchto dárkových produktů, balíčků a kazet vždy klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi. Jedině tak lze docílit toho, aby jeho dárky byly originální, netradiční a osobní.

Branding

Aby takové dárky byly skutečně originální, navrhneme pro Vás osobitý branding s logem, individální stylovou grafikou či dalším textem a zajistíme jeho výrobu. Standardní balení doplníme o logo společnosti a o přání pro obdarovaného. Jsme ale připraveni i na náročnější zákazníky a zajistíme přebal zcela dle vašich představ. 

Mezi nejpopulárnější varianty patří vlastní vinné etikety, kartonové obaly (taštičky, krabičky, wrap-upy - papírové rukávy, krabičky ze dřeva nebo překližky, plechové dózy, které mohou být vkusně doplněné bambusovým víkem. Obaly je možné potisknout, doplnit samolepkou či visačkou nebo gravírováním.

Přihlášení