Degustace a privátní akce

Vína a vinné produkty ze všech významných světových vinařských oblastí můžete poznat i formou řízené degustace. Složení degustovaného sortimentu pro Vás připravíme na míru podle Vašeho zadání, či tématicky dle zvoleného vinařského regionu, v kombinaci s konkrétní regionální gastronomií nebo jiného - i velmi specifického - individuálního zadání.

Naše vína vždy prezentují zkušení sommelieři, odborníci na konkrétní region či odrůdy, případně sám vinař, který hrozny vypěstoval a zpracoval z nich víno podle své osobité filosofie.

Díky úzké spolupráci s předními českými šéfkuchaři pro Vás rádi připravíme i komplexní gastronomické akce, tématické večeře, živé tématické vaření či gourmet catering.

Samozřejmostí je naše plná flexibilita ve výběru místa konání akce - ať se jedná o špičkovou restauraci, Váš domov, "zelenou louku" či jiný specifický prostor. Každé nové a netradiční zadání je pro nás výzvou.

Zážitkový pobyt "Na víkend Vinařem"

s vinařem Václavem Šalšou v Kyjově.

Mnoho z Vás, jako příznivců vína, se jistě někdy zasnilo, jaké by to bylo vlastnit vinohrad. Ve spolupráci s vinařstvím Václav Šalša jsme pro Vás připravili víkendový program, kdy si můžete vyzkoušet, co taková práce obnáší. Pojeďte s námi a staňte se na víkend vinařem. Jak táková návštěva u vinaře Václava šalši si můžete přečíst v malé reportáži jednoho z účastníků loňského vinobraní zde.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení