• Palác vína
  • Palác vína_4
  • Palác vína_5
  • Palác vína_3
  • Palác vína_2

Pro firmy

  • vino_cokolada
  • darkova_krabice
  • vino_cokolada
  • darkova_krabice
  • Previous
  • Další

Pro firemní zákazníky

Pro firemní zákazníky

Špičková vína, vinné produkty, delikatesy, ale i vinařské pomůcky či vinné sklo mohou být i skvělým a nápaditým dárkem vhodným pro firemní zákazníky.

Při přípravě těchto dárkových produktů, balíčků a kazet vždy klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi. Jedině tak lze docílit toho, aby jeho dárky byly originální, netradiční a osobní.

 

Branding

Branding

Aby takové dárky byly skutečně originální, navrhneme pro Vás osobité balení s individální stylovou grafikou. Standardní balení doplníme o logo společnosti a o přání pro obdarovaného. Jsme ale připraveni i na náročnější zákazníky a zajistíme přebal zcela dle vašich představ.

Mezi nejpopulárnější varianty patří vlastní vinné etikety, kartonové obaly (taštičky, krabičky, wrap-upy - papírové rukávy, krabičky ze dřeva nebo překližky, plechové dózy, které mohou být vkusně doplněné bambusovým víkem. Obaly je možné potisknout, doplnit samolepkou či visačkou nebo gravírováním.

 

Gourmet Art Collection

Gourmet Art Collection

Žhavé novinky ze svého sortimentu představila společnost LOCASTE s.r.o. ve spolupráci s Absolutum Boutique Hotel v Praze 7 ve velkém stylu 20. září na příjemném neformálním setkání s klienty a obchodními partnery.

Pro následující sezonu se tak můžeme těšit na ucelenou kolekci skvělých gastronomických produktů zabalených do podoby  nezaměnitelných obrazů výtvarníka Michala Halvy. Ten nás vtipným slovem sobě vlastním provedl i vernisáží svých obrazů, kterou byl tento večer zahájen.

Nová Art Collection zahrnuje nejen moravská vína Václava Šalši, jak jsme byli doposud zvyklí, pod přebalem originálních obrazů se skrývá i kvalitní čokoláda, skvělé pralinky, plantážová káva i čaj a další delikatesy.

Opravdovým překvapením byla prezentace produktu, který nemá dosud v České republice obdoby. Jedná se o růžovou čokoládu, za jejíž čistě přírodní zářivě růžovou barvou stojí zvláště vyšlechtěná odrůda kakaových bobů. Věříme, že nejen pro svou originalitu, ale i skvělou chuť, o této novince ještě hodně uslyšíme!

S hotelem Absolutum nás seznámil jeho ředitel Martin Novota, který návštěvníkům umožnil i prohlídku hotelových pokojů. Úžasnou atmosféru tohoto večírku podtrhla kytaristka Eliška Balabánová podmanivými romantickými
akordy své kytary.

Tento příjemný čtvrteční večer nám napověděl mnohé o tom, co bude hitem následující sezony v oblasti firemního obchodu s gastronomickou tématikou.

A teď již s jistotou víme, že se nám to bude nejen líbit, ale i skvěle chutnat!

Na fotogalerii z večera se můžete podívat zde

Přihlášení