Pro firmy

blank
  • vino_cokolada
  • darkova_krabice
  • vino_cokolada
  • darkova_krabice
  • Previous
  • Další

Pro firemní zákazníky

Pro firemní zákazníky

Špičková vína, vinné produkty, delikatesy, ale i vinařské pomůcky či vinné sklo mohou být i skvělým a nápaditým dárkem vhodným pro firemní zákazníky.

Při přípravě těchto dárkových produktů, balíčků a kazet vždy klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi. Jedině tak lze docílit toho, aby jeho dárky byly originální, netradiční a osobní.

 

Branding

Branding

Aby takové dárky byly skutečně originální, navrhneme pro Vás osobité balení s individální stylovou grafikou. Standardní balení doplníme o logo společnosti a o přání pro obdarovaného. Jsme ale připraveni i na náročnější zákazníky a zajistíme přebal zcela dle vašich představ.

Mezi nejpopulárnější varianty patří vlastní vinné etikety, kartonové obaly (taštičky, krabičky, wrap-upy - papírové rukávy, krabičky ze dřeva nebo překližky, plechové dózy, které mohou být vkusně doplněné bambusovým víkem. Obaly je možné potisknout, doplnit samolepkou či visačkou nebo gravírováním.

 

Gourmet Art Collection 2018/19 je na světě!

Gourmet Art Collection

Žhavé novinky ze svého sortimentu představila společnost LOCASTE s.r.o. ve spolupráci s Absolutum Boutique Hotel v Praze 7 ve velkém stylu 20. září na příjemném neformálním setkání s klienty a obchodními partnery.

Pro následující sezonu se tak můžeme těšit na ucelenou kolekci skvělých gastronomických produktů zabalených do podoby  nezaměnitelných obrazů výtvarníka Michala Halvy. Ten nás vtipným slovem sobě vlastním provedl i vernisáží svých obrazů, kterou byl tento večer zahájen.

Nová Art Collection zahrnuje nejen moravská vína Václava Šalši, jak jsme byli doposud zvyklí, pod přebalem originálních obrazů se skrývá i kvalitní čokoláda, skvělé pralinky, plantážová káva i čaj a další delikatesy.

Opravdovým překvapením byla prezentace produktu, který nemá dosud v České republice obdoby. Jedná se o růžovou čokoládu, za jejíž čistě přírodní zářivě růžovou barvou stojí zvláště vyšlechtěná odrůda kakaových bobů. Věříme, že nejen pro svou originalitu, ale i skvělou chuť, o této novince ještě hodně uslyšíme!

S hotelem Absolutum nás seznámil jeho ředitel Martin Novota, který návštěvníkům umožnil i prohlídku hotelových pokojů. Úžasnou atmosféru tohoto večírku podtrhla kytaristka Eliška Balabánová podmanivými romantickými
akordy své kytary.

Tento příjemný čtvrteční večer nám napověděl mnohé o tom, co bude hitem následující sezony v oblasti firemního obchodu s gastronomickou tématikou.

A teď již s jistotou víme, že se nám to bude nejen líbit, ale i skvěle chutnat!

Na fotogalerii z večera se můžete podívat zde

Přihlášení