Nabídka pro restaurace a hotely

Naší filosofií je neustále vyhledávat a přinášet špičková vína s výborným poměrem ceny a kvality. Díky širokému sortimentu takových vín jsme již řadu let spolehlivými partnery pro mnoho restaurací a gastronomických provozů nejen v Praze, ale v celé České republice.

Pro naše partnery z oblasti gastronomie nabízíme - krom širokého portfolia kvalitních vín z celého světa - stabilní zázemí: soustavnou intenzivní odbornou spolupráci, systematické školení personálu.

Pro naše pravidelné odběratele nabízíme rovněž program podpory prodeje, který zahrnuje marketingovou podporu prodeje, odbornou spolupráci při prezentaci vín a návrhu a samotnou realizaci vinného lístku či individuální bonusový program. Restauračním provozům zdarma zapůjčíme chladící vitrýny na víno, vybavíme kvalitními vinnými slenicemi a pod.

Naší předností je i velmi pružný systém zásobování, který zohledňuje individuální potřeby každého zákazníka.

Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás na tel. 602 130 680 a domluvte si schůzku v našem degustačním salonku. Rádi s Vámi prbereme možnosti a nastavíme individální podmínky vzájemné spolupráce.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení