Náš tým

Libor Černoch - zakladatel a jednatel společnosti

Libor Černoch - zakladatel a jednatel společnosti

Libor se vínům věnuje již skoro 25 let. Po letech strávených v oblasti špičkové gastronomie založil firmu, která má kvalitní vína přiblížit nejen hostům právě v restauracích, ale i privátním milovníkům vína. Jeho velkou vášní je relax blíže k mrakům při rekreačním létání na bezmotorových padákových kluzácích. A když nelze lítat, tak se jde projet alespoň na motorce.

Petra Klimentová - obchodní zástupce

Petra Klimentová - obchodní zástupce
Péťa v gastronomii rozhodně není nováčkem, po studiu hotelové školy pracovala několik let v luxusních pražských hotelech. Je energická, nápaditá, usměvavá a laskavá. Pokud Vás už Péťa oslovila, bylo to proto, že jste jí zkrátka „padli do oka". Snaží se, aby nás vzájemná spolupráce bavila a obohacovala a abychom si rozuměli i po lidské stránce. Má slabost pro kvalitní vína a ráda se dobře nají. Že to na ní není vidět? To bude proto, že všechny kalorie spaluje při skákání na fitness trampolíně. Se svými čtyřnohými parťáky se ráda prochází přírodou a s přítelem si užívá vítr ve vlasech při jízdě na motorce.

Jan Bretl - sommelier

Jan Bretl - sommelier

Honza vystudoval gastronomickou školu a většinu svého pracovního života se zabývá právě vínem. Působil jako sommelier například v restauracích Rybí trh, Krystal Bistro či Levitate, současně o víně píše na svém blogu vinarnik.cz. Dobrému jídlu a vínu se věnuje i ve volném čase - rád a dobře vaří, a v mikroskopickém množství pěstuje a vyrábí své vlastní víno. Baví ho cykloturistika, na kolo vyráží především po krásných evropských vinařských oblastech.

Diana Sokolová - komunikace se zákazníky, objednávky, e-shop

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení